KONST / Litografier / Färglitografi 11117350
nr 1111 7350
Kimmo Kaivanto
(1932-2012), Finland
Färglitografi, Kimmo Kaivanto (1932-2012), signerad. - 79, 52/75, bladets mått: 45x63
Kimmo Kaivanto, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2012.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 maj 2017
kl 18:23:26
29/5 18:18:26
Kimmo Kaivanto
Läs mer om Kimmo Kaivanto